Kodukindlustus

Kodukindlustus ei kaitse teie kodu õnnetuste eest, kuid aitab hüvitada nendega kaasnenud majanduslikku kahju! Kodukindlustus on varakindlustuse liik, mis kindlustab nii teie eluaset kui ka selles olevat vara. Kui teil on kehtiv kodukindlustus, siis saate kindlad olla, et õnnetusjuhtumi korral pääsete ootamatutest suurtest väljaminekutest ja kodukindlustus aitab teil taastada õnnetusele eelnenud olukorra võimalikult kiiresti ja sujuvalt! Kodukindlustus hoiab teid ootamatute olukordade ebameeldivuste eest!
Objekt
Aadress

Mida kindlustab kodukindlustus?

Kodukindlustus võimaldab teil kindlustada enda:

-   korterit,
-   maja,
-   ridaelamuboksi või paarismaja,
-   ehitise osa,
-   ehitusjärgus hoonet,
-   suvilat,
-   kõrvalhoonet (sauna, kuuri ja muud).

Kodukindlustuse kindlustussummaks on alati objekti taastamisväärtus, mis üldjuhul erineb turuväärtusest.

Kodu ja sealset vara saab kindlustada, kas pakett- või koguriskikindlustusega.

Pakettriski kodukindlustus kindlustab ainult teie valitud ja poliisil fikseeritud teatud riskid, näiteks:

-       tulekahju;
-       veeavarii;
-       vandalism;
-       loodusõnnetus;

Koguriski kodukindlustus kindlustab teie kodu kõikide riskide vastu, mida pole kodukindlustuslepingu tingimustest välistatud.

Lisaks võimaldab kodukindlustus teil kindlustada ajutise eluaseme üürikulu – üürikulu hüvitatakse, kui kindlustusjuhtumi tagajärjel on teie kodu muutunud elamiskõlbmatuks.

Meie kindlustusspetsialist pakub parima hinnaga just Sinu kindlustushuvile ja kindlustusvajadusele vastavat kindlustust! Tutvu tingimustega www.plusskm.ee ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga tel. 6 829 780.